Policijski službenik Renato Begović na 29. zagrebačkom maratonu u utrci za pripadnike Ministarstva unutarnjih poslova osvojio odlično drugo mjesto

Policijski službenik Interventne jedinice policije Koprivnica, Renato Begović, osvojio je odlično drugo mjesto, pretrčavši stazu dugu 42,2 kilometara u vremenu od 3:16:28 minuta

U nedjelju 10. listopada održana je atletska cestovna utrka 29. zagrebački maraton sa startom na Trgu bana Josipa Jelačića. Organizator utrke bio je Zagrebački atletski savez. Natjecatelji su sudjelovali u tri kategorije utrke:
  • maraton – 42 km.
  • polumaraton – 21 km.
  • garmin utrka – 10 km.

Utrka u maratonu, po prvi puta, predstavljala je službeno pojedinačno i ekipno Prvenstvo Hrvatske u utrci za pripadnike Ministarstva unutarnjih poslova.

Iz Policijske uprave koprivničko-križevačke na maraton utrci nastupio je policijski službenik Interventne jedinice policije Koprivnica, Renato Begović, koji je osvojio odlično drugo mjesto, pretrčavši stazu dugu 42,2 kilometara u vremenu od 3:16:28 minuta.